остров Тасос, Гърция
Продава
490,000 евро
ID на имота :
16682
Нова, луксозно изпълнена къща, с разрешение за ползване (АКТ16). Разгъната застроената площ е 370кв.м.
Много красива панорама към морето и най-големия залив, осеян с вечнозелени дървена и храсти.
Къщата се състои от три етажа с отделни и независи входове.
Сградата е застроена на 100 кв.м. в сутерена.
Първият етаж представлява полусутерен и е напълно завършен. Състои се от голяма и просторна дневна, кухня с трапезария и две спални, две бани с тоалетни. Етажът е завършен и полуобзаведен. Височината на таваните е 2.90 м. с големи прозорци, през които влиза естествена светлина.
Вторият етаж е с отделен вход и се състои от: просторна дневна с кухня и трапезария, две спални, две бани с тоалетни и 37 кв.м. тераса. Етажът е завършен и полуобзаведен.
Третият етаж е идентичен с втория, но е с по-високи тавани и напълно обзаведен – стилно с всичко необходимо. Уредите са в гаранция.
На втория и третия етаж има две покрити тераси всяка по 37 кв.м., с обща площ 137кв.м.на етаж.
За отопление и охлаждане има монтирани качествени климатици.
Дворът е облагороден и ограден като в двора могат да се паркират 3 автомобила.
Имотът е с партиди за ток и вода, свързана е с централна канализация. Продава се с обзавеждането.
Удобна е и за целогодишно живеене и бизнес!
От двора и от двата етажа има прекрасна панорама към морето. Намира се на 5 минути пешеходно разстояние от най-хубавия източен плаж на острова ‘Златен плаж’.
Около къщата има нови и добре поддържани къщи.
В населеното място работят целогодишно магазини, аптеки и медицински център. На 12 километра от столицата Лимена, от която има фериботи до Керамоти на всеки 40 минути.
Ако този имот представлява интерес за Вас не се колебайте да ни се обадите на посочения телефон или да ни изпратите писмено запитване.
Светъл, обзаведен тристаен апартамент, модерно довършен с всичко необходимо. Нова…
550 евро